İDM - İlaç Dağıtım Merkezi Söğütözü Mahallesi 2176. Sokak Platin Tower İş Merkezi 7/D Çankaya ANKARA +90 312 444 59 61

 

Önceliğimiz insan sağlığını korumak ve yaşam kalitesini iyileştirmektir.
İlacınız, Sağlığınız ve Umudunuz için çalışıyoruz.
Bireyin sağlığını her şeyin üstünde tutuyoruz...

İDM İLAÇ OLARAK KÜLTÜRÜMÜZ VE DEĞERLERİMİZ

IDM şirket kültürü, kurulduğu günden bu yana gelişerek çalışanlarının kattığı yeni değerlerle bugünkü halini almıştır.

MİSYONUMUZ VE VİZYONUMUZ

Misyonumuz, yüksek kalitede ve kolay erişilebilir, aktüeryal ve mali açıdan sürdürülebilir sağlık hizmeti sunmak, sürekli yenilenen eczacılık piyasasını takip ederek sektörün dinamiklerini karşılamaktır

vizyonumuz, çağın gereklilikleri doğrultusunda hizmet vermek, hizmet kalitesini çeşitlendirmek ve sağlık sektörünün tüm dinamiklerini en iyi şekilde analiz ederek sektörde yeniliklere öncülük eden referans kurum olmaktır.

Hasta ve hasta yakınlarına dünya standartlarında, çağın gereklilikleri doğrultusunda hizmet vermek

İDM İlaç Dağıtım Merkezi olarak oluşumumuzun en güçlü yanı; tüm çalışanlarımızın tecrübelerini ortak bir havuzda buluşturup, herkesin yararlanabileceği bir formda sağlık sektörünün hizmetine sunabilmektir

 

MİSYONUMUZ

“Önce İnsan” anlayışından hareketle, toplumun her kesiminden hastaya iyi dağıtım metotları çerçevesinde ilacını ulaştırmak, yüksek kalitede ve kolay erişilebilir, aktüeryal ve mali açıdan sürdürülebilir sağlık hizmeti sunmak, sürekli yenilenen eczacılık piyasasını takip ederek sektörün dinamiklerini karşılamaktır.

 

VİZYONUMUZ

İnsan sağlığının esas olduğu bir sektörde faaliyet gösteren bir kuruluş olarak; hasta ve hasta yakınlarına dünya standartlarında, çağın gereklilikleri doğrultusunda hizmet vermek, hizmet kalitesini çeşitlendirmek ve sağlık sektörünün tüm dinamiklerini en iyi şekilde analiz ederek sektörde yeniliklere öncülük eden referans kurum olmaktır.

 

ŞİRKET KÜLTÜRÜMÜZ VE DEĞERLERİMİZ

IDM şirket kültürü, kurulduğu günden bu yana gelişerek çalışanlarının kattığı yeni değerlerle bugünkü halini almıştır.

Değerlerimiz; bizleri bir arada tutan ve her birimizin benimsediği vazgeçilmezlerimizdir.

 

- HASTA MEMNUNİYETİ

Dürüst, güvenilir, şeffaf bir anlayış ile ilişkiler kurarak ve hasta ile empati oluşturarak; tutarlı, doğru, istikrarlı ve sürekli geribildirimler vasıtasıyla hasta memnuniyetini maksimum seviyede tutan bir anlayışta iş yapmaktayız.

 

- TAKIM ÇALIŞMASI

Takım sinerjisi yaratmayı bilen, önsezilere ve sorumluluğa dayalı, kararlı, yenilikçi, bütünlükçü, sürekli destekleyen, her türlü riske duyarlı, sorun ve engellere meydan okuyabilen, aynı zamanda başarıyı da paylaşan bir yaklaşımda çalışmaktayız.

 

- AİLEMİZ

Farkı yaratan insandır.

İşini seven, yetenekli, vizyon sahibi ve tutkulu bir ekip olarak yaptığımız işlerde fark yaratıyoruz.

Paylaştıkça büyüyeceğimize inanıyor, şirketimizin gerçek sahibinin çalışan herkes olduğunu bilerek daha verimli ve daha üretken olabiliyoruz.

Huzurlu ve keyifli çalışma ortamımız; dengeli bir iş ve özel hayat sürdürmeye uygun çalışma anlayışımız, işimize olan bağlılığımızı daha da arttırıyor.

 

- SAMİMİ İLETİŞİM

Güvenilir, girişimci, hızlı geribildirim yapabilen, sürekli destekleyici, çözüm odaklı ve dürüst bir yaklaşımla iletişim kurmaktayız.

 

- FARKINDALIK

Hastalarımızın ihtiyaçlarının farkında olduğumuz gibi gücümüz ve yapabileceklerimizin de farkındayız.

 

- SOSYAL SORUMLULUK

Birbirimize, topluma ve çevreye karşı sorumluyuz.

“Hepimizin yapabileceği bir şeyler var” düşüncesiyle topluma ve çevreye katkıda bulunuyor; yeni fikirler için arayışımıza devam ediyoruz.

 

- GÜVEN

Hastalarımızın bize güven duymasını önemsiyor; bizi yalnızca hizmet sağlayıcıları değil, çözüm üreten bir firma olarak görmelerini tercih ediyoruz.

 

- ZAMANINDA TESLİM

İlerlemeyi aktif tutan, anında aksiyon alabilen, inisiyatif kullanabilen, firma itibarını ve hasta memnuniyetini şiar edinmiş tutarlı bir yaklaşımla ilaçların hastalara teslimini sağlamaktayız.

 

- ÇALIŞANLARA ÖZEN

Liderlik gelişimini önemseyen, büyümeyi ve gelişmeyi teşvik eden, sürekli öğreten, eğiten ve bilinçlendiren, farklılık ve çeşitliliklere duyarlı, çalışma ve üretmede verimliliği esas alan, sürekli ve tutarlı gelişmeyi hedefleyen, performansı ödüllendiren bir anlayışla çalışanlarımıza yaklaşmaktayız.

 

TEMEL BAŞARI FAKTÖRLERİ

  • Hizmet kalitesi
  • Hastaların memnuniyeti
  • Çalışanların memnuniyeti
  • Kalite bilinci
  • Güçlü mali yapı
  • Sürekli gelişim