İDM - İlaç Dağıtım Merkezi Söğütözü Mahallesi 2176. Sokak Platin Tower İş Merkezi 7/D Çankaya ANKARA +90 312 444 59 61

 

Önceliğimiz insan sağlığını korumak ve yaşam kalitesini iyileştirmektir.
İlacınız, Sağlığınız ve Umudunuz için çalışıyoruz.
Bireyin sağlığını her şeyin üstünde tutuyoruz...

İDM İLAÇ OLARAK KÜLTÜRÜMÜZ VE DEĞERLERİMİZ

IDM şirket kültürü, kurulduğu günden bu yana gelişerek çalışanlarının kattığı yeni değerlerle bugünkü halini almıştır.

MİSYONUMUZ VE VİZYONUMUZ

Misyonumuz, yüksek kalitede ve kolay erişilebilir, aktüeryal ve mali açıdan sürdürülebilir sağlık hizmeti sunmak, sürekli yenilenen eczacılık piyasasını takip ederek sektörün dinamiklerini karşılamaktır

vizyonumuz, çağın gereklilikleri doğrultusunda hizmet vermek, hizmet kalitesini çeşitlendirmek ve sağlık sektörünün tüm dinamiklerini en iyi şekilde analiz ederek sektörde yeniliklere öncülük eden referans kurum olmaktır.

Hasta ve hasta yakınlarına dünya standartlarında, çağın gereklilikleri doğrultusunda hizmet vermek

İDM İlaç Dağıtım Merkezi olarak oluşumumuzun en güçlü yanı; tüm çalışanlarımızın tecrübelerini ortak bir havuzda buluşturup, herkesin yararlanabileceği bir formda sağlık sektörünün hizmetine sunabilmektir

 


İDM İlaç Dağıtım Merkezi Ecza Deposu olarak, önceliğimiz insan sağlığını korumak ve yaşam kalitesini iyileştirmektir. Uluslararası onaya sahip firmalarla yapmış olduğumuz anlaşmalar ve yaygın dağıtım ağımızla kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmak amacıyla faaliyetlerimize başlamış bulunmaktayız. Avrupa Birliği Sağlık Hizmet Standartlarında ürünleri Türkiye’ye getirmek için dünyanın dört bir tarafındaki sağlık gruplarıyla ve kurumlarla temas kurduk; global ilaç şirketleri ile özel anlaşmalar yaptık. İDM’ye direkt başvuran hasta/hasta yakınlarının ilaca ulaşımı kolaylaştırmak amacıyla en çok talep edilen ilaçları stokta bulunduruyoruz.


En önemlisi Eczanelerle işbirliği yaparak,hasta/hasta yakınının ilinde, ilçesinde, beldesinde, mahallesinde istediği eczaneye giderek, daha hızlı ve güvenli hizmet alması ve hastayla ilacın buluşmasını mümkün olan en kısa süreye indirmek için çözümler geliştirdik. Rekabet oluşturarak kamu yararı sağladık. Bunu yaparken de gerek hasta, gerek eczacı, gerek hastane yönetimi, gerekse kamudan gelen memnuniyet ve teşekkürler bize büyük mutluluk vermektedir. Çünkü biz ilacınız, sağlığınız ve umutlarınız için çalışıyoruz.


Yaşadığımız yüzyılda hizmetimizle farklılık yaratan en önemli avantajımız, her geçen gün daha da güçlenerek ilerleyen azimli ve nitelikli uzman kadromuzdan oluşan kurumsal yapımızdır. Ekip olarak uzmanlığa inanırız, odaklanırız, yaptığımız işte en iyi olmak için düşünür, planlar ve projeler gerçekleştiririz. Kurumsal yapımız içinde sorumluluğun ve adil davranışın önemi her zaman önde gelmektedir. Bir kurumun temelinin "insan", sürdürülebilirliğin ve kalitenin anahtarının ise o kurumu oluşturan insanlar olduğuna inanırız. Bu sağlam temellerin, sarsılmaz ilkelere dayanan, manevi bağları kuvvetli, iyi yönetişim  anlayışımızın bize her zaman sürdürebilir bir güç katacağının bilincindeyiz.

Sevgi ve Saygılarımla,

Ecz. Burhan İSEN

 Başkan